JAK PODVRACET SPOTŘEBNÍ CIVILIZACI A JINÉ ÚVAHY

Muslimové vlastní česká média

4. června 2015 v 20:07 |  Články
Možná vlastní nejen česká, nýbrž i evropská média, ale to si nemůžu zodpovědně ověřit, protože neumím dost dobře cizí jazyky.
Vlastníci médií totiž evidentně brání pravdivě informovat o skutečné situaci v zemích, kam se dostalo velké množství utečenců z Eritrey a Sýrie. Napadá mě jediné vysvětlení, proč to dělají. Sami jsou to Muslimové!
Emailem, Youtubem a Facebookem se šíří a sdílejí hromady informací i videí o hordách násilnických běženců, kterak decimují obyvatelstvo v oblastech, kde je jich veliké množství. Jsou to všichni Muslimové, protože své křesťanské spolucestující prchající spolu s nimi z oblastí zmítaných nepokoji prý naházeli do moře.
V oficiálních médiích, jako je Seznam, Aktuálně nebo Idnes jen sem tam probleskne drobná zpráva, která často, zejména ze Seznamu, po pár minutách mizí. Něco o napadání kamiónů v Calais, něco málo ze Sicílie, něco o nepokojích kolem Paříže, ujišťování, že na řeckém ostrově Kos je všechno v nejlepším pořádku - této informaci je všude věnován velký prostor, možná se tam utečenci chovají slušně. Ale cítím velkou snahu skutečné rozměry celého exodu tajit.
Proč???
Zářným příkladem je olomoucký incident mezi IVČRN a muslimskými vysokoškolskými studenty. Zpráva o něm visela asi 20 minut na Seznamu. Ostatní média mu věnovala drobné články, na ČT jsem nic nezastihla.
Ale dnes celý den na Seznamu jako zpráva dne visí video, které IVČRN zesměšňuje a tvrdí o nich, že jsou extrémními odpůrci Islámu, který démonizují:

Kdo chce, tady si to může rozkliknout:
https://www.stream.cz/zpravy/10005886-dzihad-v-olomouci. Tohle už zavání těžkou propagandou.

Zdá se vám tohle extrémní: "Iniciativa IVČRN vyhlásila petiční akci proti povinnému, masovému umísťování imigrantů (uprchlíků) v ČR, zejména proti stanovení povinných kvót ze strany EU. Udělování azylu musí zůstat v kompetenci národních států a nemůže být shora diktováno Evropskou unií." ?

Přiznám se, že se obávám o náš svět, i když k němu mám spoustu výhrad. Pořád je to lepší než Islám. Ale jedna věc mi dává naději. Narazila jsem i na oficiální zprávu, že se v utečeneckém táboře na okraji Paříře do sebe pustili Eritrejci a Syřané. Třeba se naplno projeví jejich povaha a včas se vyvraždí sami mezi sebou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Van Vendy Van Vendy | Web | 12. června 2015 v 11:11 | Reagovat

Jsem tím vážně zneklidněna. Kdyby to byli opravdu utečenci, kde jsou ženy a děti? tedy ti, co opravdu nejvíc strádají? Ale tohle jsou všichni mladí muži, navíc, když se podíváš, dobře živení, nijak nestrádající. Někde jsem četla příměr s předokupačním Německem. Nikde nic, ticho po pěšině, všichni strkali hlavu do písku - a najednou druhá světová.
Tohle mi připadá ne jako problém s uprchlíky, ale jako skrytá invaze. Kvóta? Teď se jich přijme tisícovka a co za půl roku? Přijdou další? A budou si žádat svoje rodiny? Početné rodiny, podotýkám...
A kam můžeme utéct my? Koho se dovoláme, když nás muslimové napadnou? V Itálii prý klidně obsadili domy nebo byty, prostě se vloupali dovnitř a vlastní majitele nepustili. Mně to připadá šíleně zhovadilé. Máme se tady začít vyzbrojovat? V podstatě jsme naučení neútočit a v posledních letech jsme drilovaní heslem, nebránit se, abychom nakonec nebyli sami zavřeni. Jenže tady už možná půjde o vlastní svobodu a o život. Nechci strašit, nechci přehánět, ale tohle by se mělo vzít jako možný fakt, a nechápu, proč kurva média mlčí a politici hlasují pro kvóty. Tuhle jsem dostala seznam europoslanců, kteří hlasovali pro kvóty a i když to slovo nemám ráda, pro mě to jsou fakt vlastizrádci. Paraziti.

2 Anidea Anidea | E-mail | Web | 12. června 2015 v 20:52 | Reagovat

Neoficiální média na netu jsou plná strašných informací. Určitě je to tak, jak píšeš, podle mě je to taky skrytá invaze. Ale nechápu, proč  a kdo cenzuruje evropsá oficiální média, vždyť očividně se o tom pravdivě nesmí informovat. Kde je svoboda slova? Nemůžu se zbavit pocitu, že ta invaze probíhá se souhlasem EU. Ale PROČ??? :-! A proč třeba USA nerozseká IS, když  v případě Kuvajtu neváhali? Mají na IS nějaké zájmy? (Možná obchodní, ti muslimové mají prachy, ale nemají zatím nic - značkové hadry, auťáky a elektroniku a chtějí to všechno. A nakupují zbraně) Ničemu nerozumím a docela se bojím. Vážně uvažuju o zbrojním pasu. A co jsem mluvila s lidmi, nejsem sama.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama