JAK PODVRACET SPOTŘEBNÍ CIVILIZACI A JINÉ ÚVAHY

Čtvrtý krvavý Měsíc

25. září 2015 v 18:42 |  Články
Blíží se svátek svatého Václava a v stejný den brzy ráno se bude konat rudý superúplněk, čtvrtý v řadě.
Jedná se o úplné zatmění Měsíce, který je zrovna v úplňku a navíc v perigeu, tady nejblíž k Zeměkouli, jak to jen umí.
Je s ním spojena spousta katastrofických vešteb, že se lidstvu stane něco velmi apokalyptického. Prošla jsem si je a není to sice nic hezkého, ale spíš to vypadá, že kolem čtvrtých úplňků provedla křesťanská civilizace něco těm ostatním. Pravda je, že ve světle současných událostí v Evropě i ve světě mi to zase tak moc nevadí. Mám dojem, že by Evropa něco dělat měla.
Jedna z věšteb nám také říká, že o tomto konkrétním úplňku povstanou Blaničtí rytíři a zachrání nejen nás, Čechy, ale i celou Evropu. Už aby to bylo. Dnes jsem četla zprávu, že někdo ukradl ostatky svatého Václava a to by rytíře mohlo namíchnout (zpráva ZDE).
Vyptávala jsem se známých, jak by si to povstání rytířů představovali. Pravděpodobně by to nevypadalo tak, že se otevře kopec a vyjede štrůdl zrezlých rytířů na koních. Nejzajímavější je podle mě nápad, že by to mohla být nákaza, nemoc, proti které jsou rodilí Evropané imunní.
Co byste si představovali vy?
K tomu všemu jsem ještě viděla fotku, jak se zrovna v těchto dnech na nás tváří Sluníčko:


Přiznejme si otevřeně, moc hezký pohled to není.
Když si to všechno dám k sobě, začínám mít trochu strach. Raději se modlím za mír, klid a bezpečí. Už brzy se dozvíme, jestli jsou to všechno náhody nebo varovné symboly.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Van Vendy Van Vendy | Web | 28. září 2015 v 22:09 | Reagovat

No, uvidíme. Já zas četla, že prvního října má být nějaký obrovský krach v ekonomice.  Což je za pár. Těch zpráv je tolik, že jedna z nich jednou  může být pravdivá, ale zatím těch poplachů bylo dost a všechny vyšuměly (teda naštěstí, ne že bych o něco takového stála).
Uvidíme, co bude, zatím se mi to vůbec nelíbí a někdy mám dojem, že malá velká potopa by lidstvu jen prospěla. Samozřejmě počítám, že mě by to spláchlo taky, nejsem ničím vyjímečná, abych byla zázračně zachráněná.
Ale popravdě, nepřipadá ti to, co se děje, jako totální blbákov?

2 Anidea Anidea | E-mail | Web | 29. září 2015 v 16:41 | Reagovat

[1]: Je to blbákov a taky mám strach. Zejména o svou dceru, cítím, že na mě nezáleží. Ale nevím, co bych pro ni mohla udělat. Asi ji naučit nazpaměť Korán.
Já jsem zase četla, že by v těchto dnech mohl vybouchnout ten supervulkán v Yellowstonu. No něčemu by to možná prospělo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama