JAK PODVRACET SPOTŘEBNÍ CIVILIZACI A JINÉ ÚVAHY

Evropské svobody

8. ledna 2016 v 11:02 |  Články
No jo, už se zase vrtám v politické situaci v Evropě, ale nějak mi to nedá, dělá mi starosti... A netajím se, že mě k těmto úvahám inspirovala Van Vendy.
Jakým vývojem prošla Evropa za posledních zhruba sto let?
Nejprve si ženy všimly, že nejsou ani blbé, ani neschopné, aby jejich údělem bylo být služkami mužů. Všimly si toho proto, že se muži během první světové války kvůli své povaze velmi produktivně vyvraždili a ženy musely převzít jejich práci, aby udržely v chodu civilizaci vybudovanou muži pro muže. Zjistily, že jim to jde a chopily se této první příležitosti v dějinách, aby se pokusily vybojovat svou rovnoprávnost.
Pak si obyvatelstvo uvědomilo, že hlavní evropské náboženství vzniklo aktivitou proroka, který původně hlásal lásku k bližnímu a že se s tím nějak neschoduje mučení, vraždění a loupení ve jménu víry v tohoto proroka. Tlakem veřejného mínění se postupně vyvinula svoboda vyznání.
Posléze byl bílý muž přiveden k myšlence, že není nadřazenou bytostí a že i příslušníci ostatních ras jsou lidé. Postupně a s mnoha oběťmi se rasizmus stal jednou z nejodsuzovanějších ideologií.
Zároveň si ženy všimly, že sex mohou provozovovat jen pro zábavu, jako to dělali celá staletí muži, a vznikla sexuální revoluce. Jejím následkem je nejen přítomnost pornohvězd i v parlamentu, ale také přijímání homosexuálů, kteří si řekli, že když heterosexuálové mohou strkat kdykoliv cokoliv kamkoliv a nijak se tím netajit, proč by nemohli oni a postupně se jim podařilo společnost přesvědčit, že i oni jsou vlastně lidé (ačkoliv mnoho heterosexuálních mužů si to stále nemyslí. Ženy snášejí homosexuály lépe, vědí, že jsou vedle nich v bezpečí).
Naštěstí byla definována práva dítěte, takže sice nemůžou dostat drzí frackové co si zaslouží, ale zároveň to zabránilo pedofilům, aby získali stejný společenský status jako homosexuálové.
Nicméně přes některé negativní jevy, které s sebou svoboda přináší, se dá říct, že jsme žili ve svobodné společnosti a všichni víme, že její vybudování stálo docela dost. Donedávna jsme měli i svobodu slova.
Abych to shrnula: zatím máme rovnost ras, rovnoprávnost žen, svobodu náboženského a politického vyznání, sexuální svobodu. V podstatě základní lidská práva.
Proč tedy otevíráme Evropu masovému přílivu příslušníkům náboženství, kteří ani jednu z výše uvedených svobod nemají a nechtějí, kteří naopak udělají všechno proto, aby nás o ně připravili?
Je to proto, že našim mocným se svobodomyslnost evropanů zajídá a chtějí nás postavit do latě? S vysvětlením, že se snaží zajistit naši bezpečnost nám budou odposlouchávat telefony, cenzurovat internet a zakážou shromažďování, abychom nemohli vyjadřovat své názory a potřeby? Zakážou všude volby jako ve Švédsku (http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13122-o-tom-se-nepise-ve-svedsku-byla-zrusena-demokracie-zrusili-tam-parlamentni-volby-jako-takove-hrozilo-ze-zvitezi-antiislamiste-kritika-imigrace-je-tam-trestna.aspx), protože jim vadí demokracie, která jim nikdy nezajistí jejich koryta nadosmrti?
Jen aby se jim to nevymklo z rukou...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Van Vendy Van Vendy | Web | 10. ledna 2016 v 23:32 | Reagovat

Já to sleduju už delší dobu a jsem z toho vývoje dost zděšena. A popravdě mě ani tak neděsí samotní migranti, jako neschopnost elit jim vymezit a nastavit mantinely. Na tom přece proboha nic divného není, pokud jde o lidi, kteří neznají a  nevyznávají evropské svobody, pak je potřeba jim jasně říct, že tudy cesta nevede - nehledě, že přepadávání, znásilňování, vraždy a ničení jsou trestné činy. Bohužel, postihováni jsou zásadně místní, kdežto u této verbeži jsou všichni připosraní.
Na druhou stranu je docela dobře, jak moc se situace vyhrotila na Silvestra, v západních městech (Kolín nad Rýnem byl jen jedním z těch měst, obdobná situace se odehrávala i jinde). Když je totiž něčeho moc, až tak že to bije do očí, pak už se musí začít něco dělat. Jenom si nejsem jistá, jestli i v tomto případě nezůstane jen u tzv.odsuzování (viz Merkelice)a skutek utek. Já to vidím tak, že nasraní Němci to jednou vezmou do vlastních ruk (už teď jsou tendence, vypalování azyláků a tak) a začnou fakt masakry. Nehledě, jestli se objeví někdo dost charismatický a vůdčí typ, tak za ním půjdou bez výhrady.
A nebudu se jim divit.
Už teď fandím Le Penové, Orbánovi a na Slovensku Ficovi. Mám dojem že i Poláci to rozčísli, po těch posledních volbách, teda moc se v tom nevyznám, jak to tam je, ale pokud premiérka sundala z úřadu vlajku EU a nechala tam jen vlajku Polska, pak to pokládám za rozumný krok.
Ale čemu se divím nejvíc - proč mlčí feministky? Feministky, které měly plnou hubu řečí a uráželo je snad i označení, že jsou ženy? Jak to že jsou najednou potichu? Nebo jde fakt o frustrované chudery, které místní chlapi nechtěli a které se těší, jak si je podají arabští chlapci? (Trochu cynické, já vím)
Jen mě těší, že na fejsu se ozývají hlasy proti téhle svoloči a dokonce i ochota jít do zbraně. Mimochodem, v Německu se začínají houfně prodávat pepřáky a počítám, že časem přijdou do módy kurzy sebeobrany. Jestli se k nim přidají kurzy střílení, to už pochybuji, vlády dělají všechno proto, aby normální lidi ztratili možnost se bránit (legálně - ilegálové si zbraně obstarají bez problémů).
Zdá se, že někomu se 75 let míru zdálo být moc dlouhých.
Nebo je za tím vším opravdu tolik propírané a zesměšňované NWO.

2 Van Vendy Van Vendy | Web | 10. ledna 2016 v 23:48 | Reagovat

P.S. jinak, dost dobrý článek, evropské hodnoty opravdu spočívají zejména ve svobodách, postupně vybojovaných. Včera jsem poslouchala projev Robejšk (zkus si poslechnout, jestli psychicky vydržíš toho druhého)
http://video.aktualne.cz/dvtv/robejsek-vs-svoboda-jakou-reakci-vyvola-napadani-zen-uprchli/r~b6c4fb9ab60f11e590ec0025900fea04/
a on tam právě říkal, že to, co je v Evropě běžné, vlastně ve světě běžné není, že jsme si ty různé svobody vybojovali postupně. A teď to všechno půjde do hajzlu?

3 Anidea Anidea | E-mail | Web | 11. ledna 2016 v 12:58 | Reagovat

[1]: Díky za obsáhlý komentá. Orbána vysloveně obdivuju! Politici, které jmenuješ, snad mají ještě zdravý rozum. Co se stalo na Sivestra se dalo čekat a děje se to v jiných zemích už dlouho, ale tají nám to. Média jsou cenzurovaná, ostatně Nemci to už přiznali. Pokud ty hordy zcela nepřizpůsobivých (kam se hrabou ti naši čsští...) nevrátíme domů, jsme v háji.

[2]: Tyto svobody jinde ve světě nemají a většinou o ně ani nestojí. Navíc Evropu a i USA svorně nenávidí. Málo tady v Evropě víme o tom, jak moc nás zbytek Zeměkoule nenávidí kvůli tomu, co jsme jím v minulých stoletích provedli. Rejžka si večer ráda pustím, díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama