JAK PODVRACET SPOTŘEBNÍ CIVILIZACI A JINÉ ÚVAHY

Dementi

17. února 2016 v 18:00 |  Články
Milý čtenáři, slovem dementi neoslovuji vás. Myslím ho ve smyslu, jak nám říká slovník cizích slov, "úřední popření nebo vyvrácení zprávy". Nemám co úředně popírat nebo vyvracet nějakou zprávu, ale chtěla bych jednu vyvrátit neúředně.
Dočetla jsem se totiž, že virus Zika možná nemůže za mikrocefalii u miminek maminek, které ho chytly.

10. 2. 2016 vyšla zajímavá zpráva. Tady je kousek:
"Kolumbijský prezident Juan Manuel Santos prohlásil, že z 3177 potvrzených případů nakažení virem Zika u těhotných žen se nevyskytl ani jeden případ novorozence s mikrocefálií."
Trochu divné, že by kolumbijky na virus reagovaly jinak než brazilky. Nebo je Zika jen neškodná rýmička?
Zpráva pokračuje informací, že "V Brazílii však koncem roku 2014 zavedli povinné očkování těhotných žen proti tetanu, záškrtu a černému kašli".
Je to jen bohapustá teorie, ale naskýtá se otázka, jestli by tu nemohla být souvislost. Jestli nějací dementi - teď tento výraz myslím ve smyslu "lidé postižení demencí, blbci", jak nám říká slovník cizích slov - tu očkovací látku nezprasili. Nebo její část. Ono se to stává, nedávno v Evropě oficiálně stahovali vakcínu (zapomněla jsem proti čemu), protože obsahovala nebezpečnou látku.
Nebo jestli to nakonec nebyl i nějaký pokus na velkém vzorku populace. Třeba na výrobu živých tupých dělníků, kteří budou jednou bez přemýšlení plnit jednoduché pracovní úkoly u výrobních pásů. Ono nakonec různých konspiračních teorií i polooficiálních zpráv o škodlivosti očkování nebo jeho zneužití na ničení zdraví lidí kvůli snižování plodnosti je na internetu spousta. Vznikají i teorie, že nám očkováním kazí zdraví, abychom museli nakupovat drahé léky a další zdravotnické služby. Některé informace jsou hodně přitažené za vlasy, u jiných člověka napadá, jestli na nich něco drobného není. Říkám si, že kdyby lidem očkování vždycky jen prospívalo, nikdo by nic takového nevymýšlel.
Na druhou stranu vidíme, že očkování v Brazílii začalo už docela dávno a souvislost tu být vůbec nemusí. Postižené děti se měly začít rodit už před rokem. Jsou nebezpečné jen pozdější šarže vakcíny? Kdo ví, co se v Brazílii opravdu stalo. Zdá se ale, že chudák Zika za nic nemůže.
Všimla jsem si, že zpráv o viru Zika ubylo, zhruba od vystoupení kolumbijského prezidenta. Ještě před několika dny byly zprávy plné excitovaných informací o hrozbě globální epidemie. Najednou jen sem tam něco.
Představuji si, jak se sešli nějací mocní, třeba v OSN, a řeší jaká to byla chyba obyvatelstvo Země vůbec informovat. To jsme tomu dali, říkají. Jak to teďko zameteme pod koberec? Pravdu říct nemůžem. Lidi jsou dementi. Když už neřekneme nic, na celou epidemii zapomenou. Jako kdyby se nic nestalo.
Brazilci ale těžko zapomenou. Do každé kapky vody, každého vodního zdroje jim tam nalili protikomáří chemikálii. A budou mít stále před očima postižené děti, ze kterých mohli vyrůst zdraví lidé.

Na obrázku není ukázka, jek vypadá dospělý člověk postižený mikrocefalí.

Kolumbijský prezident Juan Manuel Santos:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalypsó Kalypsó | E-mail | Web | 17. února 2016 v 18:15 | Reagovat

Je opravdu smutné, že to muselo postihnout zrovna malé děti, které nemohou za nic. Nicméně na očkování se svádí spousta nových chorob a postižení a ano, některé informace jsou hodně utáhnuté za vlasy! Samozřejmě nejsem zastáncem toho, že bych vykřikovala, jak je očkování strašně prospěšné. Je dobré si uvědomit i to, proti čemu se necháváme očkovat a jaké k tomu máme důvody. Očkování proti některým chorobám bychom měli provádět stále, a některá jiná očkování bych pro změnu zrušila úplně. Tady je jen nutné vybrat to menší zlo. Bohužel nikdo neřekne, co přesně se v očkováních a sérech nachází za látky. Můžeme ještě děkovat, že nežijeme v USA.

2 Van Vendy Van Vendy | Web | 17. února 2016 v 19:26 | Reagovat

Tak tohle je opravdu podivné.Trochu mi to připomíná tvou teorii (jednu z tvých teorií), že někomu v laboratoři ujela ruka. Možná úmyslně. Možná dřívější vakcíny byly skutečně kvalitní a ty pozdější ne. Možná že dřívější vakcíny byly normální, protože žádný virus zika neexistoval - odkud se najednou vzal? Že by zničehonic zrovna loni zmutoval do oné škodné choroby? Nebo je to uměle vytvořená panika, s cílem nahnat co nejvíc lidí na povinné očkování? Nebo je to špatně vymknutý pokus na lidech?
Spousta otázek, málo odpovědí.
K očkování - myslím si, doteď, že je pár očkování, které mají smysl. A že očkování, které jsme coby děti podstupovaly, smysl mělo. Ale to dnešní, rozšířené? proti kdovíčemu? Vždyť i to očkování pro dívky, proti rakovině děložního čípku, má trvanlivost snad dva roky. Co je to za očkování? A jakou rakovinu děložního čípku můžou mít ve svých šestnácti? tímto problémem spíš mohou trpět ženy v pozdějším věku, pro ty však tohle očkování není. Já nechci bagatelizovat nemoci, ale někdy mi připadá, že tyhle věci jsou škodlivější než riziko chorob. (Četla jsem kus knihy Doba jedová a tam je toho dost, navíc autorka opravdu poctivě prostudovala dostupné údaje).

3 B. B. | Web | 17. února 2016 v 21:31 | Reagovat

Zrovna nedávno jsem se na toto téma rozčilovala. Načetla jsem toho spoustu, mimo jiné i informace o tom, že něktará očkování proti rakovině děložního čípku jsou zdraví nebezpečná a z jiných zdrojů je to prý něco jako "chemická sterilizace" dívek (díky mami, že jsi mi toto očkování obstarala, už jen čekám, jestli dítě budu či nebudu moct mít, kdo ví). Ale zpět k viru Zika – vůbec bych se nedivila, kdyby bylo něco na tom, že tato epidemie/situace byla promyšlená již dopředu... Nejhorší na tom je, že nikdo nám nedá pravdivé odpověďi a možné je v tomhle světě úplně všechno.

4 Anidea Anidea | E-mail | Web | 17. února 2016 v 22:47 | Reagovat

[1]: Ano, jak píšeš, taky nemám k očkování jednoznačný postoj. Dceru jsem nechala očkovat proti klíšťové encefalitidě, protože kdysi dávno, před více než dvaceti lety, umřely dvě malé děti mým dvěma kamarádkám. Oba ty případy byly opravdu děsivé a v jedné z těch rodin pak i tatínek spáchal sebevraždu a tak se klíšťat fakt moc bojím. Taky jsem nerada, že dcera narozdíl od o hodně staršího syna není očkovaná proti tuberkulóze, už ho nedělají. Ale očkování proti chřipce bych něchtěla, kdo ze známých ho podstoupil, dost pak stonal... A zarděnky, příušnice, spalničky jsem jako dítě měla a nemůžu říct, že by mi to nějak uškodilo.

[2]: Moc by mě zajímalo, co se stalo. Můj konspiracemi nabitý mozek mi konstruuje spoustu teorií :-D Ale osobně se kloním k tomu, že nějaká farmaceutická firma chtěla rozšířit vážnou infekci a pak přispěchat s lékem. Ale nějak to přehnali, sami snad nechtěli, aby následky nákazy byly tak fatální. Pokud ano, pak opravdu žiju v úplně jiném světě, než jsem si myslela. Prosím tě neber to moc vážně, je to jen můj osobní názor a pravděpodobně přehnaný. O Době jedové už jsem slyšla. Asi si to někde získám. To bude vody na můj mlýn :-)

[3]: Jedna známá lékařka už mě soukromě dost vážně před očkováním proti rakovině děložního čípku varovala, ať mě proboha ani nenapadne koupit své dceři. Že snad i vznikají studie, podle kterých tohle očkování rakovinu čípku může vyvolávat... Že to není tak, jak si původně lékaři mysleli. Tu lékařku si nedovolím jmenovat, tak je tato zpráva nepodložená a jako takovou ji prosím berte. Tenhle komentář je vlastně i pro [2]:

5 B. B. | Web | 18. února 2016 v 0:04 | Reagovat

[4]: K tvé reakci - já se toho všeho právě taky dost bojím. Už tak jsem měla dva samovolné potraty. Neříkám, že za to může očkování. Ale do těla si nevidím... a ono skvělé očkování je teď pro mě docela velký strašák. Taky celkově stojí za zamyšlení fakt, proč je tolik firem, které vyrábí léky? Protože nemocní lidé budou pořád (i když by s výdobytky dnešní doby snad ani být neměli) a protože jim lidé věří. A proč některý doktor předepíše takové a jiný zas onaké léky na stejnou nemoc? Protože doktor si může vybrat, od jakého výrobce bude mít lepší nabídku odměny. Ono těch otázek "a proč" bude hodně. Mě osobně se moc líbí názory pana Mudr. Jana Hnízdila, jeho přednášky mám v hlavě snad všechny. Něco na tom, o čem mluví, prostě bude.

+ Díky za komentář :) A pokud je to, co jsem napsala, opravdu romantické, pak bych o sobě měla přestat tvrdit, že nejsem romantická duše :D

6 Fredy Fredy | Web | 18. února 2016 v 10:18 | Reagovat

Zlatý ovoce a zelenina. To má oproti očkování velikánskou výhodu. :-)

7 Anidea Anidea | E-mail | Web | 18. února 2016 v 18:11 | Reagovat

[5]: Lékaři opradu dostávají velké bonusy za předepisování léků konkrétních firem. Je to pro ně tak lákavé, že prý jeden americký lékař diagnostikovat zdravým lidem rakovinu, aby vydělal. Ale to už se dostáváme jinam. MUDr. Hnízdla bohužel neznám, měla bych to napravit. Ženské problémy moc pěkně upravuje bylinka kontryhel, obsahuje fytoestrogeny. Babička jí říkala ženská bylinka. Ale to víš, kdyby to byl zázrak, nepotřebovala by žádná žena lékaře. Ve Tvém případě (začátek Tvého komentáře) bych jí jako podpůrný prostředek užívala.
Tvůj článek je velmi romantický, až poetický :-) To bych neuměla...

[6]: To jo, ale někdy to nestačí. Ona zelenina ze skleníků moc vitamínů nemá.

8 Van Vendy Van Vendy | 22. února 2016 v 16:09 | Reagovat

[7]:Mudr.Hnízdila najdeš v pohodě na youtube, má zajímavé názory.

9 Helena Helena | E-mail | Web | 25. února 2016 v 20:01 | Reagovat

Kdybych byla těhotná, určitě bych se nenechala očkovat.Jinak samozřejmě nevím o jaké lidi a z kterých vrstev obyvatelstva se jedná. Ono se to totiž může týkat jen určité vrstvy obyvatel. Jestli tohle někdo dělá vědomě, tak bych nechtěla být v jeho kůži při umírání, kdy mu bude všechno promítnuto, o příštím životě ani nemluvím.

Taky to může být mutace lidské rasy, vyvolaná chemií.

10 Anidea Anidea | E-mail | Web | 25. února 2016 v 20:24 | Reagovat

[9]: Před časem jsem četla a dnes slyšela v televizi, že podezření padá na chemikálii, kterou v Jižní Americe rvou do pitné vody, aby v ní chcíply komáří larvy... A jestli to někdo dělá schválně, jen ať se mu to promítne! A ať v dalších životech zemře za každého, komu ublížil!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama